count create all = 35700date create all = 16th March 2015
7th February 2016
/ 18 00
|
Крок1. Зібрати всі необхідні документи Основні параметри, які впливають на розмір пенсії – це страховий стаж та розмір заробітної плати. Тому на першому кроці потрібно зібрати всі документи для призначення пенсії:
довідку податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера; трудову книжку або документи про стаж, причому за період роботи з 01.01.2004 р. відділ персоніфікованого обліку органа, що призначає пенсію, видає довідку з бази даних; документи про надання особливого статусу особі, наприклад, «чорнобильське» посвідчення; документи про місце проживання (реєстрації) особи; кольорова фотокартка 4х6 (2 шт.) – необхідна для оформлення пенсійного посвідчення. копія паспорта; а також в деяких випадках: копія документа про освіту (якщо, приміром, заявник навчався на денній формі); копію свідоцтва про народження дитини; копія свідоцтва про укладення шлюбу (за зміни прізвища). якщо заявник не працює, йому необхідно надати довідку з податкових органів про те, що він стоїтьна обліку як суб'єкт підприємницької діяльності і про джерела доходів з 01.07.2000 р. по дату подання заяви. Та деякі інші документи, прописані в Постанові Пенсійного фонду України «Про внесення змін до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування"»
|
Крок 2. Провести незалежний розрахунок своєї майбутньої пенсії Для розрахунку пенсії використовується цілий ряд даних та показників: стаж, який обчислюється в місяцях;коефіцієнт страхового стажу (Кc);індивідуальний коефіцієнт трудового стажу; величина оцінки одного року стажу (у відсотках) (Вс); коефіцієнт заробітної плати застрахованої особи;сума коефіцієнтів заробітної плати; сума заробітної плати;заробітна плата для обчислення пенсії; середня заробітна плата (дохід) у середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні і т.д.Періоди страхового стажу можна дізнатись з трудової книжки, диплома, інших документів, а також страховий стаж після 2004 року – з системи персоніфікованого обліку. Дані про заробітну плату після 01.07.2000 року ви можете отримати з системи персоніфікованого обліку (форма ОК-5).Що таке «Виписка з системи персоніфікованого обліку (Форма ОК-5)» та як її отриматиСуми середніх заробітних плат також можна дізнатись, а от як розрахувати всі коефіцієнти і до того ж провести оптимізацію періодів страхового стажу, щоб в кінці отримати максимально можливий розмір пенсії, на який ви можете розраховувати?!Звичайно, таке завдання неможливо вирішити за допомогою звичайного калькулятора і аркуша паперу, до того ж потрібно доскональне знання законодавства. На сьогоднішній день існує ряд спеціальних інструментів для самостійного розрахунку пенсії. Ми пропонуємо вам Пенсійний калькулятор на PENSIA.UA. Він дозволяє розрахувати не лише пенсію за віком, а і інші види пенсії, на які ви маєте право, крім пенсії по втраті годувальника. Крім того, в калькулятор можна завантажити періоди трудової діяльності з форми ОК-5 і отримати детальний протокол розрахунку по кожному виду пенсії з зазначенням найбільш оптимальних періодів, а як показує практика, правильний вибір періодів страхового стажу для розрахунку майбутньої пенсії значно впливає на її розмір.Крок 3.Подати всі необхідні документи до органів ПФУ
|
Link
Private
1 Idea, thought, a piece of text, etc. 1 My article
|
|